Wirtualne spacery

Wirtualne spacery 3D

Digitalizacja przestrzeni jest jednym z najgorętszych trendów marketingowych. Oferowane przeze mnie wirtualne spacery 3D w technologii Matterport pomogą Ci rozwinąć swój biznes, zwiększyć sprzedaż i osiągnąć najwyższą satysfakcję klientów. To inwestycja, która bardzo szybko się zwróci!

Czym jest wirtualny spacer?

Najdoskonalsza nawet fotografia odzwierciedla jedynie pojedynczy kadr wyrwany z kontekstu szerszej przestrzeni. Innowacyjna technologia wirtualnego spaceru pozwala jednak internautom przenieść się do środka danego wnętrza. Nie jest problem rozejrzeć się wokół siebie czy przejść korytarzem do dalszego pokoju.

Wirtualne spacery 3D umożliwiają więc dokładne rozeznanie się w danej przestrzeni i wiarygodną ocenę odległości oraz proporcji. Ułatwiają tym samym wyobrażenie sobie danego mieszkania, domu, lokalu czy nawet całego budynku – zupełnie jakbyś odwiedził go osobiście. Wszystko to zaś możliwe jest z dowolnego miejsca na Ziemi, w dogodnym czasie i nieograniczonej liczbie powtórzeń.

Kto skorzysta na technologii wirtualnych spacerów?

Wiele firm i profesjonalistów bazuje dziś na walorach estetycznych i przestrzennych danego obiektu. Ich wiarygodna prezentacja bez konieczności fizycznej wizyty to oszczędność czasu, pieniędzy i maksymalizacja potencjału marketingowego. Eksperci są zgodni, że obraz jest wart tysiąca słów, a co dopiero wirtualny spacer 3D!

Z technologii skorzystają więc biura architektoniczne, agencje obrotu nieruchomościami czy deweloperzy chcący przedstawić swym klientom wnętrze danego lokalu. W tym kontekście wirtualny spacer oferuje znacznie więcej korzyści niż klasyczny plan pomieszczenia z galerią zdjęć. Klient przede wszystkim czuje się dobrze poinformowany i łatwiej ulega atmosferze mieszkania lub domu. Według danych Matterport oferty z opcją wirtualnego spaceru generują więcej kontaktów od potencjalnych zainteresowanych.

Ponadto wirtualne spacery 3D to najlepsza możliwa forma prezentacji wnętrz hotelowych, restauracyjnych, usługowych czy muzealnych. Ułatwia ona wybór optymalnego zakwaterowania, miejsca na celebrację czy nowego salonu treningowego. Jako stosunkowo nowa technologia może skutecznie wyróżnić Cię spośród konkurencji. Wirtualne spacery 3D niedługo staną się złotym standardem w marketingu usług!

Jakie są wymogi techniczne dla realizacji wirtualnych spacerów?

logo matterport

Posiadam oficjalny status „Matterport Service Partner”, co oznacza, że korzystam z najbardziej zaawansowanej technologii fotografii 3D. Dysponuję wysokiej jakości sprzętem, oprogramowaniem i know-how. Do rąk klienta dostarczam gotowy wirtualny spacer możliwy do wstawienia na stronę internetową.

Kwestie technologiczne są więc po mojej stronie. Do obejrzenia spaceru wystarczy przeglądarka internetowa, która może być zainstalowana na komputerze, tablecie czy smartfonie. Tym samym zyskujesz wiele kanałów komunikacyjnych ze swoimi odbiorcami

Jak to działa?

Co zawiera wirtualny spacer w technologii Matterport?

Marka Matterport jest światowym liderem wśród platform zajmujących się digitalizacją danych przestrzennych. Wysoka jakość oferowanych przez nią rozwiązań według analityków przekłada się na wyraźne zwiększenie konkurencyjności danego biznesu.

Przygotowywane przeze mnie wirtualne spacery w technologii Matterport cechują się wysoką rozdzielczością i łatwością nawigacji. W ich ramach masz również zagwarantowane:

  • widok bryły zeskanowanego budynku lub lokalu;
  • widok rzutu poszczególnych pomieszczeń;
  • możliwość wyświetlenia spaceru w specjalnych okularach Virtual Reality (VR), które podwyższają poziom doznań;
  • opcję umieszczenia znaczników w formie tekstu, załączników, zdjęć, wideo, adresów URL w wybranych miejscach wirtualnego spaceru;
  • możliwość wygenerowania adresu URL od konkretnego miejsca w ramach spaceru wirtualnego;
  • możliwość dokonania pomiarów zeskanowanych pomieszczeń.schemat pomieszczeń

W ramach dodatkowych opcji proponuję eksport spaceru do serwisu Google Street View. Możesz też wygenerować schemat pomieszczeń, w tym także plików .obj i .xyz, które mogą być dalej wykorzystane w programach do projektowania wnętrz.

Oznacza to, że zyskujesz możliwość stworzenia cyfrowego „bliźniaka” danego lokalu, oferującego zwiedzającym nie tylko swobodę poruszania się, ale także niezbędne informacje. Profesjonalnie przygotowany wirtualny spacer 3D ułatwia również przygotowanie technicznej i finansowej oferty. Tym samym usprawniasz procesy we własnym biznesie i zwiększasz poziom satysfakcji potencjalnych klientów odwiedzających Twoją stronę internetową.

Co oferuję moim klientom?

Usługi skanowania wnętrz na potrzeby przygotowania wirtualnych spacerów realizuję na terenie całego kraju. Dzięki nieustannemu doskonaleniu umiejętności oferuję najnowszą technologię oraz w pełni profesjonalną realizację. Po zakończeniu skanowania otrzymujesz ode mnie:

  • adres URL do wirtualnego spaceru;
  • kod HTML umożliwiający wstawienie wirtualnego spaceru na stronę internetową;
  • adres URL do okularów VR.

W toku współpracy gwarantuję komunikatywność, otwartość i indywidualne podejście. Zachęcam do obejrzenia przygotowanych przeze mnie spacerów wirtualnych 3D i kontakt w sprawie wyjaśnienia szczegółów bądź przygotowania oferty.

Wybrane realizacje

Obkekty komercyjne

Kościoły

Stan deweloperski

Muzea