Sesja zdjęciowa industrialnego wnętrza

Fotografia apartamentów, a zwłaszcza takich jak ten to coś co sprawia, że uwielbiam swoją pracę. Choć pora może nie była odpowiednia, bo pierwsze dni stycznia, kiedy słońce jest w zimowej aurze, ale mimo wszystko da się wyciągnąć to co najlepsze. W końcu o to chodzi aby klient otrzymał możliwie najlepszy materiał, który później będzie mu służył do zarabiania pieniędzy.

Fotografuję wnętrza już od kilku lat i najbardziej mnie cieszy, kiedy wchodzę i widzę te kadry, które same się w głowie układają, kiedy wnętrze samo podpowiada, z której strony chce być fotografowane, kiedy wiem, że tak szybko z niego nie wyjdę. To właśnie lubię najbardziej i tak było i w tym przypadku. I choć dzień był dość ponury, słońca prawie nie było, bo niebo całe zamglone, to jednak przy użyciu dodatkowego oświetlenia dało się uzyskać efekt jak na poniższych zdjęciach.

Zapraszam również do zapoznania się z innymi realizacjami, które pojawiają się w miarę możliwości częściej lub rzadziej w dziale Realizacje.
Zapraszam też do odwiedzin na stronie dotyczącej fotografii wnętrz, ponieważ tam zamieściłem informacje o tym co oferuję w tej dziedzinie.

Zdjęcia powstały przy współpracy ze Stolz Photography Team, a wykonane zostały na Poznańskim Chwaliszewie.

Zapraszam do współpracy i do kontaktu.