Sesja zdjęciowa na Żelaznej

Z przyjemnością przedstawiam naszą ostatnią realizację – sesję zdjęciową wnętrza mieszkania z antresolą zlokalizowanego na ulicy Żelaznej w Poznaniu. To wyjątkowe mieszkanie urządzone jest w stylu loftowym, a meble retro, głównie z odzysku, nadają mu niepowtarzalny klimat.

Nie bez powodu to mieszkanie pojawiło się na okładce magazynu wnętrzarskiego “Living Room”. Każdy element wystroju został starannie dobrany i dopasowany, tworząc spójną i wyjątkową całość. Nasza sesja zdjęciowa miała na celu ukazanie piękna i oryginalności tego mieszkania.

Zdjęcia wykonane zostały dla biura nieruchomości Advestor Premium House z Poznania. Nasz zespół fotografów starał się jak najlepiej oddać atmosferę tego niezwykłego mieszkania, uwieczniając każdy jego szczegół i detale. To dzięki nim, zdjęcia są pełne ciepła, przytulności i nostalgii.

Mieszkanie na ulicy Żelaznej w Poznaniu to idealne miejsce dla osób, które poszukują oryginalnego i nietuzinkowego wnętrza. Dzięki naszej sesji zdjęciowej, można w pełni docenić piękno i wyjątkowość tego miejsca.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć na naszej stronie internetowej, gdzie można zobaczyć jak piękne i klimatyczne zdjęcia udało nam się uzyskać.